Získali jsme "AA" certifikát od organizace Dun & Bradstreet

20. července 2022

Dun & Bradstreet spadá mezi přední poskytovatele obchodních informací a hodnocení firem. Používá osvědčený systém pro klasifikaci finanční stability a obchodní spolehlivosti všech firem. Metodika hodnocení organizace Dun & Bradstreet byla vytvořena světovými experty a její funkčnost podléhá neustálé kontrole. Právě takto naše společnost PRESTON Business, s.r.o., obdržela certifikaci Dun & Bradstreet a patříme tak mezi firmy s nejbezpečnějším finančním zázemím.

https://prestonbusiness.cz/cs/a-certifikat-od-d-b-je-nas 

Pro naši organizaci je velkou ctí objevit se na nezávislém seznamu hodnocení společnosti Dun & Bradstreet, zejména protože klademe velký důraz na etické chování na finančním trhu. Považujeme za důležité, že i nezávislý odborník potvrdil životaschopnost naší společnosti.

Věříme, že certifikát od Dun & Bradstreet nám pomůže posílit obchodní vztahy s našimi klienty, partnery, ale také kolegy.

Investiční portfolio společnosti PRESTON Capital, a.s., se skládá z:

PRESTON Capital, a.s., do Evropy přináší jedinečnou investiční příležitost ve Spojených arabských emirátech. V rámci prodeje korporátních dluhopisů se jedná o zajištěné dluhopisy s fixní úrokovou sazbou 9,2 % p.a. U prodeje nemovitostí minimální výnos odpovídá 6 % p.a. pro investora jako vlastníka realitní nemovitosti.

Projekt investorům nabízí celou řadu výhod. Především u výnosu, který bude vyšší než při investici stejné částky do nemovitostí v České republice. V ČR se roční výnos za pronájem bytové nemovitosti pohybuje kolem 1–2 %. Další výhodou je, že apartmány zastřešuje důvěryhodný provozovatel hotelu Sun Beach Hotel Resort ve spolupráci s Earth Hotels. O samostatný celoroční provoz hotelu se tedy investoři nemusí starat.

Naši investoři jsou samozřejmě evidování v katastru nemovitostí jako vlastníci dané nemovitosti. Dále budou moci nemovitost využívat k osobním účelům, a to po dobu dvou týdnů každý rok. Tím pro ně vzniká možnost zažádat si v zemi o trvalý pobyt.

https://prestonbusiness.cz/cs/pro-investory

Objevte Sun Beach Hotel Resort

Vybraným investorům společnost PRESTON uhradí cestu do Dubaje. Na místě budou moci nahlédnout do dokumentace stavebního projektu, setkat se s architektem či přímo navštívit místo stavby na ostrově Al Marjan.

V případě dotazů se na nás neobávejte obrátit. Rádi se s Vámi setkáme osobně a podrobněji Vám představíme tento a další projekty.

Klikněte pro více informací: https://www.sun-beach-resort.com/

Člen skupiny PRESTON Capital a.s.