"A" certifikát od D&B pro nejspolehlivější firmy je náš!"A" certifikát
od D&B získají jen ty nejspolehlivější společnosti na trhu

Dun & Bradstreet je mezinárodní organizace, která zkoumá obchodní spolehlivost a životaschopnost firem. Klade důraz zejména na stabilitu finančního zázemí firem a jejich obchodní spolehlivost. Společností na základě těchto informací hodnotí a určuje, zda má společnost dobré vyhlídky do budoucna a či se na ní dá spolehnout. 
 
Právě naší společnosti PRESTON Business, s.r.o., se nedávno podařilo získat místo na nezávislém seznamu hodnocení organizace Dun & Bradstreet. Byli jsme oceněni jejich "A" certifikátem a to znamená, že spadáme mezi nejspolehlivěší firmy na trhu.
 
Být součástí tohoto nezáveslého hodnocení je pro nás velkou ctí. Získání tohoto certifikátu je pro nás zároveň důkaz, že klademe důraz na správné obchodní hodnoty. Prioritou je pro nás samozřejmě etické chování na trhu a transparentnost. Našim klientům a partnerům chceme dokázat, že je na nás spolehnutí a to nyní bylo potvrzeno i ze strany D&B.
 

Doufáme, že získání "A" certifikátu bude mít kladný dopad na celou společnost PRESTON a prohloubí naše klientské a partnerské vztahy.

 

Organizace D&B se hodnocení společností věnuje už desítky let a jimi udělované certifikáty zároveň indikují vysokou životaschopnost společností

K tomuto D&B využívá dlouholetou osvědčenou metodiku, která byla navržena světovými experty a využívá se již mnoho let.  Možnost takto veřejně sdílet jejich spolehlivost skrze certifikáty firmy mají už od roku 1996. Metodika hodnocení podléhá neustále kontrole a je upravována na základě měnících se trendů ve světě byznysu. Informace o společnostech D&B čerpá ze spolehlivých zdrojů, jako jsou Národní celní správy, Ministerstva spravedlnosti a národní katastry. Dále provádí průzkum informací o tom, jak firma působí na trhu či jaké má zisky a ztráty. Nejen tyto indikátory poté tvoří celý obrázek ohledně postavení firmy v dnešním světě byznysu..

Jednotlivé "A" certifikáty se poté dělí do tří kategorií: A/ AA/ AAA, kde trojité A značí nejvyšší dosažitelný stupeň hodnocení. D&B tímto krokem umožnil jednotlivým firmám se svými klienty a partnery upevňovat obchodní vztahy.

Získání certifikátu je pro nás důkazem, že svoji práci děláme dobře. Nadále budeme dbát na etické chování na trhu a prohlubování vztahů s našimi partnery a klienty.

Tímto bychom rádi poděkovali našim partnerům, klientům, kolegům a tedy všem, kdo se podílí tvorbě úspěšného prostředí naší spoelčnosti PRESTON. Těšíme se na další společné úspěchy v budoucnosti!

člen skupiny PRESTON Capital a.s.