"AA" certifikát od D&B pro nejspolehlivější firmy je náš!"AA" certifikát
od D&B získají jen ty nejspolehlivější společnosti na trhu

Dun & Bradstreet je mezinárodní organizace, která zkoumá obchodní spolehlivost a životaschopnost firem. Klade důraz zejména na stabilitu finančního zázemí firem a jejich obchodní spolehlivost. Společností na základě těchto informací hodnotí a určuje, zda má společnost dobré vyhlídky do budoucna a či se na ní dá spolehnout. 
 
Právě naší společnosti PRESTON Business, s.r.o., se nedávno podařilo získat místo na nezávislém seznamu hodnocení organizace Dun & Bradstreet. Byli jsme oceněni jejich "AA" certifikátem a to znamená, že spadáme mezi nejspolehlivěší firmy na trhu.
 
Být součástí tohoto nezáveslého hodnocení je pro nás velkou ctí. Získání tohoto certifikátu je pro nás zároveň důkaz, že klademe důraz na správné obchodní hodnoty. Prioritou je pro nás samozřejmě etické chování na trhu a transparentnost. Našim klientům a partnerům chceme dokázat, že je na nás spolehnutí a to nyní bylo potvrzeno i ze strany D&B.
 

Doufáme, že získání "AA" certifikátu bude mít kladný dopad na celou společnost PRESTON a prohloubí naše klientské a partnerské vztahy.

 

Člen skupiny PRESTON Capital a.s.